Wszystko o Mother Goose Time

wszystko o mgt

KIM JESTEŚMY?

Mother Goose Time Polska jest wyłącznym przedstawicielem MGT U.S. Company na terenie Polski, który dostarcza Państwu program nauczania języka angielskiego dla dzieci 3-7 lat wraz z pomocami dydaktycznymi. Program od 30 lat tworzony jest przez amerykańskich ekspertów z dziedziny edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

 

CO TO JEST MOTHER GOOSE TIME CURRICULUM?

Mother Goose Time Curriculum to profesjonalnie przygotowany program wraz z pomocami dydaktycznymi do prowadzenia warsztatów językowych dla dzieci w wieku 3-7 lat ,gdzie angielski prowadzony jest metodą naturalną przy wykorzystaniu częściowej, lub całkowitej immersji ( zanurzenia) : lektor wraz ze scenariuszami zajęć otrzymuje pudełko zawierające 80 pomocy dydaktycznych do przeprowadzenia warsztatów językowych dla dzieci (zobacz zakładkę POMOCE DYDAKTYCZNE).

 

JAK ZBUDOWANY JEST PROGRAM MOTHER GOOSE TIME?

 • Każdy miesiąc to nowy projekt tematyczny (zobacz zakładkę TEMATY 2017/2018).

 • Każdy projekt to 20 tematów i 1 temat dotyczący danego sezonu, lub święta, tzw. Bonus Bag
  (zobacz zakładkę
  PRZYKŁADOWE SCENARIUSZE).

 • Każdy projekt to ok. 40 – 50 godzin zajęć.

 • Każdy scenariusz zawiera wszystkie obszary określone w programach wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego: język, matematyka, sztuka, nauka, kształtowanie więzi i relacji społecznych, etc.

 

CO ZNAJDĘ W PUDEŁKU MOTHER GOOSE TIME ?

Każde nasze pudełko tematyczne zawiera łącznie 80 pomocy dydaktycznych dla lektora i dzieci do przeprowadzenia warsztatów tematycznych Mother Goose Time. W ten sposób lektor nie tylko otrzymuje gotowe scenariusze i plany realizacji programu, ale również pomysłowe i profesjonalnie przygotowane pomoce dydaktyczne dla siebie i dla całej grupy.

pudelko

 pudelko1

Zestaw do pracy w kole

 pudelko2

Torba narzędziowa dla lektora

 pudelko3

Materiały dla dzieci

pudelko4

Newsletter dla rodziców 

 • Każdy lektor otrzymuje Zestaw Startowy, tzw. Starter’s Kit – zestaw pomocy do pracy w kole.

 • Każdy lektor otrzymuje torbę narzędziową do pracy na danym projekcie, tzw. Teacher’s Tool Bag.

 • Każde dziecko otrzymuje swoje materiały warsztatowe na każdy dzień pracy do wykonywania projektów i zadań przewidzianych w scenariuszu.